KONST / Litografier / Färglitografier 6972414
*
nr 697 2414
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 45 x 52, Pt
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2011
kl 17:02:28
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/5 15:00:13
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Charles Sjöholm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Charles Sjöholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: charles sjöholm färglitografier litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:56
*
Charles Sjöholm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Charles Sjöholm
nr 697 2414
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st, Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 45 x 52, Pt
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
16/5 15:00:13 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Charles Sjöholm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Charles Sjöholm
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: charles sjöholm färglitografier litografier motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:56